Последни новини
30 юли Втори брой на алманах "Българска
украинистика"
30 май Летни школи по украински език и култура
през 2012 година
25 май Представлението
"Дядовата ръкавичка"
22
май
"Дванайсетте обръча"
22 май Стипендия за постдокторанти в областта на хуманитарните науки
21 май „Вятър от Украйна“
18 май Конкурс за подбор на пост докторанти и млади учени за едномесечни обучения
27 април Обучение и подкрепа на докторантите по социални и хуманитарни науки
12 април Стипендии за летния семестър на учебната 2011/2012
11 април На Единадесетите национални славистични четения
Календар
Програмата на ІІ курс за зимния семестър на 2015/2016
Време на събитието: 30.09.2015
Факултет по славянски филологии
Разпределение на часовете за зимния семестър на учебната 2015/2016 г.
укр.2к | |||||
понеделник | вторник | сряда | четвъртък | петък | |
08:00-09:00 |
Старобългарски език
150 И. Трифонова укр.2к ср. и х. ф., 2 к. полска ф., 2 к. (упражнение) (през седмица) слов. 2к чешка ф. 2 к. |
Практически украински език
Украинистичен кабинет2 (бл. 17) О. Сорока (упражнение) укр.2к |
|
Практически украински език
Украинистичен кабинет2 (бл. 17) В. Драгулева укр.2к (упражнение) |
|
09:00-10:00 |
|
|
|||
10:00-11:00 |
Старобългарски език
150 И. Христова-Шомова чешка ф. 2 к. полска ф., 2 к. ср. и х. ф., 2 к. слов. 2к укр.2к (лекция) |
|
Практически украински език
Украинистичен кабинет2 (бл. 17) В. Драгулева (упражнение) укр.2к |
|
|
11:00-12:00 |
|
|
|||
12:00-13:00 |
Старобългарска литература
150 Д. Атанасова-Пенчева укр.2к чешка ф. 2 к. ср. и х. ф., 2 к. слов. 2к полска ф., 2 к. (лекция) |
|
Практически
украински език
Украинистичен кабинет (бл. 17) В. Колев (упражнение) укр.2к |
Съвременен славянски език -фонетика и фонология
Украинистичен кабинет2 (бл. 17) П. Мартинова (лекция) укр.2к |
|
13:00-14:00 |
|
|
|||
14:00-15:00 |
История на славянските литератури
150 П. Карагьозов укр.2к чешка ф. 2 к. полска ф., 2 к. ср. и х. ф., 2 к. слов. 2к (лекция) |
Руски език
124 А С.Богданова (упражнение) укр.2к |
|
||
15:00-16:00 |
Старобългарска
литература
150 Д. Атанасова-Пенчева чешка ф. 2 к. укр.2к ср. и х. ф., 2 к. слов. 2к полска ф., 2 к. (упражнение) |
|
|||
16:00-17:00 |
Антична и западноевропейска литература
150 К.Михайлов укр.2к полска ф., 2 к. чешка ф. 2 к. ср. и х. ф., 2 к. слов. 2к (лекция) |
История на славянските литератури
159 Е. Дараданова-Христова укр.2к полска ф., 2 к. (упражнение) |
|
|
|
17:00-18:00 |
|
|
|
||
18:00-19:00 |
Увод в християнството/Философия
160 М. Димитрова ср. и х. ф., 2 к. слов. 2к чешка ф. 2 к. укр.2к полска ф., 2 к. (лекция) 150 |
|
|
|
|
19:00-20:00 |
|
|
|
|
Mimosa Scheduling Software 6.5.4 2.10.2015 г. 14:04 |