Последни новини

НАГРАДА

за

Цветко Китанов, студент от V курс, украинска филология

На 24.05.2010г. за шести пореден път беше връчана стипендия от Фондация "Блага Димитрова" за постигнати успехи в областта на литературата. Награждаването беше проведено в Аулата на Софийски университет "Св. Климент Охридски" в присъствието на президента на Република България Георги Първанов, заместник кмета на София Минко Герджиков и Иван Сотиров, както и други политически фигури. Пред целия академичен съвет, както и пред ректора на университета беше награден Цветко Китанов, студент от V курс в СУ.


Calendar

Oнлайн-захід "Європейські цінності та культурна дипломатія. Війна"

Event time: 05/24/y

ОРГАНІЗАТОРИ: Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин Фонд Ганнса Зайделя в Україні ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПАРТНЕР: Навчально-науковий інститут міжнародних відносин та національної безпеки Національного університету «Острозька академія» 24 травня 2022 року 13:00 год. (київський час)
Трансляція на YouTube-каналі Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин: https://youtu.be/1YFLFoRtTEQ
СПІКЕРИ: Борис Гуменюк – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Кіпр (2003–2007 рр., 2012–2019 рр.), ректор Дипломатичної академії при МЗС України (1996–2003 рр.), Надзвичайний і Повноважний Посол, доктор історичних наук, професор.
Володимир Хандогій – в.о. Постійного представника України при ООН (1994 р.), в.о. Міністра закордонних справ України (2009 р.), Надзвичайний і Повноважний Посол, президент Української асоціації зовнішньої політики.
Юрій Піжук – голова Профспілки працівників державних установ України, голова Пінічно-Східного Європейського округу федерації профспілок громадського обслуговування, державний службовець третього рангу, поет, волонтер. * У 2021 році Науковим товариством історії дипломатії та міжнародних відносин було розпочато реалізацію науково-просвітницького проєкту «Україна – Світ 30 (104): офіційна і культурна дипломатія». Один із розділів проєкту – «Перші представники незалежної України» – було підготовлено за підтримки Фонду Ганнса Зайделя в Україні.
Матеріали проєкту будуть корисними для українських і зарубіжних дипломатів, науковців, викладачів і студентів закладів вищої освіти та всіх, хто цікавиться історією дипломатії України.